Lviv AnadoluJet Uçak Bileti fiyatları

Lviv AnadoluJet uçak bileti fiyat araştırması yapan yolcuların karşısına 4 adet paket seçeneği çıkmaktadır, flypgs adresine girerek bu paketler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir bu çocuklarınızı bu araştırmalarınızda göre düzenleyebilirsiniz. Lviv AnadoluJet uçuşları Ankara Esenboğa çıkışlı olarak yapılmaktadır. Anadolu Jet yolcularına bu uçuşlar kapsamında en düşük ücretli fiyatlardan uçma fırsatı tanımıştır. Süper ekonomi paketi kullanarak uçuş yapmak isteyen Lviv yolcuları 8 kilograma kadar el bagajı hakkı elde etmektedirler. 91,99 USD ile başlayan süper ekonomik paketi günün belirli saatlerinde ki uçuşlar için geçerli olmaktadır.

Lviv uçuş yapmak isteyen AnadoluJet Yolcuları ekonomik paketi tercih ettiği zaman 8 kilogram el bagajı Hakkı elde etmektedirler Ayrıca 20 kilogram da normal bagaj hakkı elde ederler. 107,99 USD ile başlayan fiyatlar ile uçuş yapma imkânı bulan yolcular bu uçuşlarında çok güzel indirimleri sahip olmaktadırlar. Lviv Yolcuları avantaj paketini tercih ettikleri zaman yine diğer paketler gibi 8 kilogram el bagajı hakkı bunu artı olarak ise 20 kilogram normal bagaj hakkı elde etmektedirler. Bu avantajlara ek olarak ise istedikleri koltukta seçim yapma imkânı bulmakta ve Anadolu Jet’in ücretsiz sandviç ekranlarında yararlanabilmektedir. Avantaj paketine dâhil olarak ek hizmetlerde %50 tasarruf sağlama imkânı tanıyan Anadolu Jet’in avantaj paketi 121,99 USD ile başlamaktadır.

Lviv yolculara bu ses Flex paketini tercih ettikleri zaman 12 kilograma kadar el bagajı hakkını alabilmek de buna artı olarak ise 20 kilogram bagaj hakkı elde etmektedirler. Business Flex paketine ek olarak istedikleri koltuktan yana seçim yapabilirler ve biletlerinde ücretsiz değişiklik hakkı yapma fırsatını yakalarlar. Avantaj paketinde olduğu gibi Anadolu Jet bu paketinde de pakete dâhil olarak sunulan hizmetler de %50 tasarruf yapma imkânı sağlamıştır. Business Flex paketi kapsamında iade hakkı da müşterilere sunulmuş olup bu paket 140,99 USD fiyatlar ile yolcuların hizmetine sunulmuştur. Anadolu Jet’in yıl içerisinde müşterilerine sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak için resmi internet sitesini ziyaret edebilir Lviv AnadoluJet uçak bileti fiyatları hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir