Malatya uçak bileti AnadoluJet seçimi

Anadolujet tarafından Malatya’ya gitmek ya da buradan başka bir noktaya uçak bileti alıp uçmak isteyenler için düzenlenen kampanya sayesinden insanlar çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilme imkanı yakalamaktadır. Kayısı kenti olarak bilinen Malatya’dan farklı illere düzenlenen uçuşların büyük bölümü doğrudan yani direkt olsa dahi aktarmalı uçuşlarda bulunmaktadır. Düzenlenen kampanya bunları da kapsamakta ve bu da insanların farklı alternatiflere sahip olması anlamına gelmektedir. Aktarmalı uçuşlar insanlar tarafından mecbur kalınmadıkça tercih edilmemektedir. Bunun temel nedeni ise söz konusu seyahatlerin hem daha pahalı olması hem de daha uzun sürmesi olarak gösterilmektedir. Bundan dolayı da insanlar genellikle doğrudan uçuşlara yönelmektedir fakat firma tarafından yapılan kampanya ile söz konusu fiyatlar da ciddi olarak aşağılara düşmüştür.

Anadolujet tarafından düzenlenen kampanya ile Ankara’ya gitmek isteyenlerin alacakları biletlerde belli oranda indirim yapılmaktadır. Gün içinde Ankara’ya iki adet sefer düzenlenmekte olup bunların bir tanesi öğleden sonra diğeri ise gece yarısı yapılmaktadır. Uçuşlar saat 16:00 ve 23:50’de yapılmakta olup her ikisi de 1 saat 10 dakika sürmektedir. İnsanların bu uçuşlarla seyahat edebilmesi için ödemesi gereken ücret ise sadece 79 TL olup neredeyse otobüs biletlerinden dahi ucuzdur. Durum böyle olunca Malatyalıların kampanyaya ilgisi de oldukça fazla olmaktadır. Fakat unutulmaması gereken önemli bir husus bulunmakta olup o da kampanyanın sadece sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olmasıdır.

Anadolujet ile İstanbul ve İzmir’e gitmek isteyenler için de farklı seçenekler bulunmaktadır. İstanbul’a gitmek isteyen ya da buradan Malatya’ya gelmek isteyen kişiler için günde bir defa uçuş yapılmakta olup onun da saati yapılan güne göre değişebilmektedir. Uçak seferleri genellikle saat 19:45’te yapılmakta ve toplamda 95 dakika sürmektedir. İnsanlar bu şekilde seyahat edebilmek için sadece 99 TL ödeme yapmaktadır. Bunun dışında İzmir’e gitmek isteyen kişiler de Anadolujet kampanyasından yararlanabilmektedir. İzmir’e doğrudan sefer düzenlenmemekte olup Ankara’dan aktarmalı olarak İzmir’e ulaşılmaktadır. Bu şekilde yolculuk yapan kişilerin ödemesi gereken bilet ücreti ise 139 TL’dir. Ayrıca yolculuğun toplam süresi 3 saat 25 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir