Manila uçak bileti ve Manila gece hayatı

Gerçekleştirdiği seferlerini AnadoluJet ülke içerisindeki noktalara düzenlemekte olup Filipinler ülkesinin Manila kenti gibi dış hat seferleri Anadolu Jet şirketinin bağlı olduğu iştiraki Türk Havayolları şirketi aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Türk Havayolları şirketi İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı olarak saat 02.05’te harekete geçen uçağı direk uçuş sonunda saat 18.45 civarında Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanına iniş yapmaktadır. Bu sefer için müşterilerden talep edilen bilet bedeli yaklaşık olarak 2 bin 100 lira dolaylarındadır. Türk Havayolları kendi başında düzenlediği seferler haricinde Oman Air, Etihad Airways, Asiana Airlines, Philippine Airlines gibi yabancı havayolu şirketleri ile imzaladığı anlaşmalar çerçevesinde de İstanbul kalkışlı olarak ortak seferler gerçekleştirmektedir.

Türk Havayolları ve Philippine Airlines şirketlerinin düzenlediği saat 01.25 Atatürk Havalimanı kalkışlı seferi Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı üzerinden aktarma yapmak suretiyle Manila Filipinler noktasına varış yapmakta olup bu destinasyonda belirlenen bilet bedeli yaklaşık olarak 11 bin lira civarındadır. Türk Havayolları şirketinin bir başka ortak seferi Oman Air firması ile gerçekleştirilmekte olup bu ortak uçuşta Muscat Uluslararası Havalimanı aktarma noktası olarak kullanılmaktadır ve saat 18.35’te İstanbul Atatürk Havalimanından yola çıkan uçak saat 21.50 civarında NinoyAquino Havalimanına varış gerçekleştirmektedir. Filipinler ülkesinin Manila kentinde gece hayatı oldukça eğlenceli ve renkli bir şekilde geçmekte olup kentte pek çok eğlence mekanı, bar ve gece kulübü bulunmaktadır.

İnsanların en yoğun rağbet gösterdiği Metro Manila semtinde sabaha kadar soluksuz bir şekilde eğlence devam etmektedir. Metro Manila semtinde kentte yer alan en pahalı ve lüks restoranlar, en popüler eğlence mekanları yer almaktadır. Manila kentinde diğer eğlence merkezlerinin yoğun olarak yer aldığı bölgeler ise Malate ve Ermita bölgeleri olup, Makati semtinde de birçok dans kulübü bulunmaktadır. Yaklaşık 13 milyon insanın yaşadığı Manila kenti ülkedeki en kalabalık ve karmaşık yapıya sahip şehri unvanına sahiptir. Farklı kültürlere ev sahipliği yapan ve dünyanın pek çok bölgesinden insanın yaşamını sürdürdüğü kentte her zaman eğlenceli ve keyifli bir zaman geçirebilmek mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir