Muğla Ankara Anadolujet uçak bileti ara

Ankara ve Muğla gibi şehirler için herhangi bir amaç ile yolculuğa çıkma ihtimaliniz dahi varsa önce mutlaka Anadolujet ve ekonomik denecek düzeydeki uçak bileti fiyatları üzerine internette kısa bir arama işlemi yaparak uçak bileti ara uygulamalarına bir göz atın. Bu sayede sonradan pişman olmaz ve “Neden Ankara/Muğla’ya giderken Anadolujet’e bakmadım ki?” sorusuna cevap aramak zorunda kalmazsınız.

Ankara… Hem Türkiye’nin hem de tarihin başkenti… Gerek Anıtkabir’i gerekse diğer zenginlikleri açısından tüm dünyanın adını duyduğunda saygıyla eğildiği şehir… Kolay mı, Ata’nın mirası, bir zaferin en önemli tanığı. Ankara, hikayesi de yaşayanı da çok olan şehirlerden biridir ve biz eminiz ki bu şehirde mutlaka kendinize tanıdık gelen bir şeyler bulabilirsiniz. Daha Eymir’inden, Göksu’sundan ve Mogan’ından bahsetmedik bile. Bugün 5 milyondan fazla insanın yaşadığı böylesi değerli bir şehir tabi ki gezilip görülecek yerlerden sadece bir tanesidir. Hazır buraya kadar gelmişken de Etnografya, Kurtuluş Savaşı ve Anadolu Medeniyetler Müzesi ile Kocatepe Camisi’ni, Atakule’yi, Atatürk Orman Çiftliğini, Kuğulu Parkı ve Ulucanlar Cezaevi Müzesi’ni mutlaka görün. Ankara’da gezecek yerler bitmez. Fakat tüm tatil planınızı da bu şehre ayırırsanız Muğla’ya haksızlık etmiş olursunuz.

Ankara’daki tarihi hava Muğla’daki Bodrum Kalesi ile devam ediyor. Fakat orada biraz daha mistik bir havaya şahit olabilirsiniz. Özellikle Bodrum Antik Tiyatrosu, Halikarnas Mozolesi ve Yediler Manastırı size bambaşka dünyaların kapılarını açabilir. Yorulacaksınız… Ancak yorulduğunuza sonuna kadar değecek. Eğer tatilinizin kalan kısmını biraz da dinlenerek ve eğlenerek geçirmek istiyorsanız şimdi Sarıgerme ya da Zeytinlikuyu plajlarına gitmenin tam zamanı! Biraz daha farklı bir tercih arıyorsanız da Akkum, Kumlubük, Bozukkale ve Günlüklü gibi muhteşem koylar da var. Tabi ki Milas’ın meşhur Şeytan Yalısı’na da kesinlikle uğramanızı tavsiye edebiliriz. Uyku vadisi de huzura açılan kapınız olabilir. Çünkü hem dinlenip hem de rahatlayabileceğiniz bir yer burası. Muğla’da bulabileceğiniz doğal güzellikler aslında oldukça fazladır. Bizim buraya yazabildiklerimiz henüz sadece başlangıç… İyisi mi siz daha fazla beklemeyin. Alın Anadolujet’ten uygun fiyatlı uçak biletlerinizi ve bir an önce yola koyulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir