Muğla Uçuşları Anadolu Jet ile Daha Konforlu

Tatil denildiği zaman akla ilk olarak gelen yerlerden biri olan Muğla, eşsiz ve benzersiz tatil beldeleri, muhteşem doğal güzellikleri, kusursuz denizi ve plajları ile tam olarak stresinizi atabileceğiniz bir yer diyebiliriz. Anadolu Jet sayesinde Ankara’dan Muğla’ya 1 saat 15 dakika süren bir uçuşla ve 90 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

  1. Lassos: Muğla’da kalabalık, bol gürültülü ve şehrin yorgunluğunu hiçbir şekilde üzerinizden atmayacak birçok mekan bulunsa da, Lassos bu duruma karşı duruşunu hiçbir zaman bozmamış olan bir yerdir. Son derece doğal, sessiz ve bir o kadar da sakin bir yer olan Lassos, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz yerlerden sadece bir tanesi.
  2. Kadıkalesi Plajı: Narenciye bahçelerinin arasında kalmış olan ve doğallığın zirve yaptığı bir yer olan Kadıkalesi Plajı, pırıl pırıl denizi ve kumlarıyla ziyaretçilerini ağırlamaktadır. İsmini ise Helenistik dönemde burun üzerine yapılmış olan kaleden alan bu plaj, deniz, güneş ve kum üçlüsünü en iyi şekilde tadabileceğiniz bir yer.
  3. Fethiye/ Ölüdeniz: Dünyaca ünlü bir yer olan Fethiye, Ölüdeniz, doğada yeşilin ve mavinin buluştuğu en güze yerlerden biri olarak bilinmektedir. Doğal yapısı, atmosferi, kumları ve havasıyla hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer olan Fethiye, Ölüdeniz, tatilinize anlam katacak olan bir yerdir. Hayatınızda hiçbir yerde görmeyeceğiniz güzellikleri size sunan bu bölge, hem doğallık hem de tarih kokusuyla büyüleyici bir yapıya sahiptir.
  4. Bodrum Akvaryum Koyu: Bodrum’da Bitez ile Gümbet arasında kalmakta olan bu koy, eşsiz güzellikte bir deniziyle karşınıza çıkmaktadır. Denizinin bu denli temiz ve berrak olması birçok ziyaretçisini şaşırtırken, Bodrum’da ünlü Mavi Tur teknelerinin uğrak noktalarından biri olarak bilinmektedir.
  5. Telmessos Kaya Mezarları: Muğla’da tatil açısından birçok güzel yer bulunurken, tarih açısından da sayısız güzelliğin yer aldığını söylemek mümkündür. Telmessos Kaya Mezarları ise bu konuda örnek teşkil eden bir yerdir. Milattan önce 4. yüzyılda inşa edilen bu mezarlar, genel mimarisi ve yapısıyla son derece büyüleyici bir atmosferi sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir