Öğretmenlere AnadoluJet uçak bileti kampanyası

AnadoluJet tarafından öğretmenlere özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında tüm öğretmenler ve aileleri % 25 indirimli olarak satın aldıkları biletler ile seyahat etme fırsatı yakalayabilirler. 20 Kasım 2017 de başlayan ve halen devam eden kampanya kapsamında 24 Mart 2018 tarihine kadar bilet satın alan öğretmen ve aileleri 31 Mart 2018 tarihine kadar uçuş gerçekleştirebilirler. Söz konusu biletler Türk Hava Yolları bilet satış ofislerinden, Anadolu Jet bilet satış ofislerinden ve yetkili acentelerden satın alınabilmektedir. Kampanya kapsamında alınacak olan biletlerdeki indirim vergi ve harç hariç olan fiyat üzerinden hesaplanarak gerçekleştirilmektedir. Vergi ve harçların bilet fiyatı üzerine aynen yansıtılacağını göz önünde bulundurmak gerekir.

31 Mart 2018’e kadar uçulabilecek olan kampanyadan yararlanabilmek için biletleme işleminin 24 Mart 2018 tarihine kadar yapılması gerekir. 25 – 31 Mart arası tarihlerde satın alınacak biletlerin kampanya dışı biletleme tarihlerinde satın alınması nedeni ile söz konusu indirimden yararlanma imkanı bulunmamaktadır. İndirimden Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir şekilde görev yapan öğretmenler, aileleri ve Yüksek Öğretim Kurumuna bağlı olan üniversitelerde görevli olan öğretim üyeleri ile aileleri çalışılmakta olunan kurum tarafından verilmiş olan kartı ibraz ederek yararlanabilirler. Yaralanma şartlarını taşıyanlardan kampanya başlangıcından önce konfirme rezervasyon yaptıranlar da bu indirimden faydalanabilirler. Promosyon sınıfındaki ücretler kapsam dışında bulunmaktadır.

Aynı esnada rezervasyon kaydı yaptırmış olan ve aynı soyadını taşıyan yolcuların beraber yolculuk yapmaları şartı ile yararlanmaları söz konusudur. İlgili şartları taşıyan ve aynı soyadını kullanan en az 1, en çok da 4 yolcu yararlanabilir. Bu kapsamdaki iptal, değişiklik ve iade durumunda orijinal bilete uygulanan kurallar geçerli olmaktadır. Kampanya kapsamında bilet satın alınan bebek yolcular için ayrıca indirim uygulanmadığını unutmamak gerekir. Elektronik adres ve interaktif uygulamalar üzerinden alınan biletler kampanya kapsamı dışında değerlendirilmektedir. Bahsi geçen 4 kişilik grupta yer alan yolculardan herhangi biri gruptan ayrılarak yolculuk yapmak isterse indirimden yararlanamayacağı için bu yolcuya indirimsiz olan ücret uygulanır. Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemediğini de hatırlatmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir