Ordu-Giresun AnadoluJet Uçak biletleri

Ordu ile Giresun arasında denizin toprak ve taşlarla doldurulmasıyla yapılan havalimanından Anadolujet firması Uçak biletlerinde farklı illere uçuşlar düzenlemekte olup gidilecek yere bağlı olarak da bilet fiyatları değişkenlik göstermektedir. Firma tarafından yapılan uçuşlardan bazıları direkt olurken bazıları ise aktarmalı olarak yapılabilmektedir. Söz konusu uçuşların en önemlileri ve en fazla ilgi göreni Ankara ve İstanbul’a yapılan uçuşlardır. Bunlar dışında da farklı noktalara uçuşlar yapılmakta ve insanlar istedikleri noktalara çok daha kısa sürede ulaşabilmektedir. Ordu ile Giresun arasında bulunan ve her iki kente de hizmet eden havaalanından havalanan uçakların önemli bir bölümü Anadolujet’e ait olup firma tarafından yapılan seferlerdeki bilet fiyatları da oldukça uygun seviyededir.

Anadolujet tarafından İstanbul’a gün içinde birden fazla sefer düzenlenmekte olup bunlardan ilki sabah saat 10:25’te gerçekleşmektedir. Söz konusu yolculuk 1 saat 35 dakika sürmekte ve uçaklar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına inmektedir. Bu yolculuğa ait biletlerin fiyatları ise 90 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır. İstanbul’a yapılan bir başka sefer ise akşam saatlerinde yapılmaktadır. İnsanlar saat 21:25’te uçaklar İstanbul Sabiha Gökçen’e hareket etmekte ve yolculuk 1 saat 35 dakika sürmektedir. Buradaki fiyatlar da yine aynı seviyede olup sınıflara göre artış göstermektedir. Bunların dışında İstanbul’a gitmek isteyenler için bir başka seçenek daha bulunmakta olup bu da aktarmalı uçuşlardır. İnsanlar Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden de söz konusu seyahati yapabilmekte olup seyahat toplam 3 saat sürmektedir. Söz konusu uçuşa ait biletler ise 130 TL civarındadır.

Anadolujet tarafından Ordu-Giresun Havalimanından Ankara’ya da direkt ve aktarmalı seferler düzenlenmekte ve insanlar bu şekilde başkente gidebilmektedir. Sabah saat 10:00’da yapılan uçuş toplam 1 saat 10 dakika sürmekte olup biletlerin fiyatı ise 77 liradan başlamaktadır. Akşam 21:30’da yapılan bir başka sefer daha bulunmakta ve bu da aynı şartlara sahiptir. Bunların dışında bir de aktarmalı yolculuk bulunmakta olup aktarma Sabiha Gökçen’de yapılmaktadır. Fakat uçuşun toplam süresi 6 saat olduğundan fazla tercih edilmemekte ve onun yerine doğrudan olanları beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir