Ordu-Giresun Havalimanı adres tarifi

İki güzel şehrin tam ortasına yapılan Ordu-Giresun Havalimanı denizin ortasında olduğundan dolayı eleştiri alsada bittikten sonra çok ilgi çeken mimar eseri havalimanın yol tarifi ve iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Havasının ve doğasının güzelliği neticesinde birçok turist buraları tercih etmektedir, Havalimanına ulaşım ise sağladığı imkânlar bakımından oldukça kolay olmaktadır.

Ulaşım konusunda bilgisi olmayan yolcularımız için havalimanına ulaşım bilgisi hazırladık. Burada yer alan seçenekleri sizler de değerlendirerek kolay bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havalimanından şehir merkezine geçerken araç kullanmak istiyorsanız bir çok seçenek sizleri beklemektedir. Havalimanının hemen çıkışında bulunan araç kiralama şirketlerinden birini seçerek size uygun olduğunu düşündüğünüz bir aracı kiralayabilirsiniz. Ardından da rahatlıkla havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra taksiler de bir başka seçenektir. Hemen havalimanı kapısından kolayca ulaşabileceğiniz taksileri kullanabilirsiniz. Özellikle de yükünüz fazla ise zahmetsiz bu yöntemi deneyerek şehir içi istediğiniz bir noktaya kolaylıkla ulaşım da bulunabilirsiniz.

Bütün bu seçenekler haricinde de Havaş servisleri de sizleri beklemektedir. Havaş bir çok ilde havalimanı taşımacılığı yapmakta ve bir çok yolcumuza hizmet vermektedir. Şehir merkezinden havalimanına ulaşımda aynı zamanda havalimanından şehir merkezine ulaşımda Havaş servislerini deneyebilirsiniz.

Havalimanına inen her uçak için Havaş servisleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Ordu havalimanından Giresun’a, Fatsa’ya, Ünye’ye ulaşım da bulunabilirsiniz. Araçların ilk kalkış saati 4.30 olmaktadır. Bu saatten sonra da düzenli olarak servisler düzenlenmektedir. Havalimanından şehir merkezine ulaşım toplamda 95 dakika olmaktadır. Hava koşulları ve trafik gibi durumların oluşması halinde bu saat değişebilmektedir. Bu araçların fiyat listesi ise şöyle olmaktadır.

  • Ünye : 18,00 TL (KDV dahil)
  • Fatsa : 15,00 TL (KDV dahil)
  • Kumbaşı : 9,00.TL (KDV dahil)
  • Ordu : 9,00.TL (KDV dahil)

Havaş otobüslerinin servisleri ise şöyle olmaktadır. Ünye, yönünden kalkan araçlar ilk olarak Fatsa’ya gelmektedirler. Ardından da burada yolcu alan araçlar, Kumbaşı, Ordu, ve son olarak da Ordu-Giresun Havalimanı’na gelirler. Bu güzergah doğrultusunda ara duraklarda da iniş yapmak istiyorsanız, otobüse binmeden önce servis şoförüne ineceğiniz durağı belirtmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir