Pegasus Plus Budget ve Avis İş birliği

Yolculuklarınızı genellikle uçak ile yapıyorsanız Pegasus Plus üyeleri için yeni bir kampanya hazırladı ve yolculuk sonrası Budget ve Avis üzerinden yapabileceğiniz araç kiralama işlemlerinde 25 TL değerinde Uçuş Puan kazandırmaya başladı. Üstelik kampanyaya katılmak için çekiliş ve aynı türevde herhangi bir koşul da yok. Aracınızı Budget ya da Avis’ten kiraladıktan bir sonraki ilk uçuşunuzda sahip olduğunuz Uçuş Puanları hemen kullanabilirsiniz.

Peki Uçuş Puanlar nasıl kazanılır?

Öncelikle Pegasus Plus üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer henüz üye değilseniz ücretsiz bir şekilde firmanın internet adresinden üye olabilirsiniz. Devamında tabi ki Budget ya da Avis’ten araç kiralamalısınız. Buradaki en önemli nokta ise aracınızı Pegasus Havayolları’nın resmi iş ortağı olan CarTrawler’ın sitesi üzerinden kiralamanızdır. Rezervasyonlarınız sırasında Pegasus Plus üyelik numaranızı (cep telefonu numarası) girmeniz de yeterli olacaktır. Bununla birlikte eğer bu markalardan araç kiralayacaksanız %30’luk bir indirim de sizleri beklemektedir.

Olası bir aksilik ya da aciliyet durumunda 444 0 996 numaralı Avis&Budget Tam Destek Hattı’nı arayıp konu ile ilgili bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Eğer iletişim sebebiniz araç kiralamaları ile ilgiliyse ve ya herhangi bir talep ya da eleştiride bulunacaksanız 444 9 623 numaralı Avis&Budget Müşteri Deneyimi Hattı’ndan da yararlanabilirsiniz.

Puanlarınız ise aracınızı kiraladığınız süreyi tamamlayıp teslim ettiğinizde adınıza yüklenecektir. Fakat tek tek yükleme yapılmadığından dolayı bu işlemin haftalık olarak gerçekleştirilen bu işlem olduğunu bilmenizde de fayda var. Kullanım alanlarına gelince… İster uçak bileti satın alırken isterseniz de Pegasus’un size sağladığı diğer ürünlerin alımında bu puanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, Uçuş Puanlarınızın geçerlilik süresi kazandığınız andan itibaren takip eden 2 yıldır.

Hal böyle olunca da, yolcuların Pegasus’u seçmesi için bir nedenleri daha olmuş durumda. Hem bu uçuş şirketinin verdiği hizmet kalitesini de unutmamak gerekiyor. Sonuçta kaç firma Pegasus’taki rahatlığa sahip ki? Üstelik zaman zaman fazlasıyla avantajlı fırsatlar sunmaya da devam ediyorlar. Bu sebeple de Pegasus’u sürekli takip etmekte ve gelen reklam ve tanıtım maillerini de okumakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir