Pegasus üyelerine Rocketmiles kampanyası

Pegasus düzenlemiş olduğu kampanya ile Pegasus Plus üyelerine Rocketmiles üzerinden yaptıkları ilk rezervasyonda ekstra 50 uçuş puanı kazanma fırsatı vermektedir. Söz konusu fırsattan yararlanmak isteyenlerin 1 Kasım 2017 ile 31 Mart 2018 arasında rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Fakat sadece Plus üyeleri bahsedilen fırsattan yararlanma hakkına sahip olup isteyen kişiler de rahatlıkla buraya üye olabilmektedir. Firma tarafından müşterilerine sunulan fırsatın geçerli olabilmesi için rezervasyonun mutlaka belirtilen internet adresinden ya da mobil uygulamadan yapılması gerekmekte olup farklı yerlerden yapılanlara uçuş puanı verilmemektedir. Rocketmiles uygulaması ile yapılacak işlemde promosyon kodu bölümüne pegasus-bonus yazılması ve işlemin bu şekilde yapılması gerekmektedir. Böylece ilave olarak 50 puan kazanılabilmektedir.

Hava yolu şirketi tarafından yapılan kampanya sadece ilk rezervasyonlar için geçerli olup diğer için böyle bir uygulama yoktur. Burada verilen puan ek olup otel rezervasyonlarında 300 uçuş puan’a kadar olan fırsat aynen devam etmektedir. Söz konusu puanlar konaklama yapıldıktan sonra ortalama iki hafta içinde hesaplara aktarılmaktadır. Burada unutulmaması ve dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Otele giriş yapılırken mutlaka Pegasus Plus numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir aksi takdirde puan kazanma fırsatı kaçırılmış olmaktadır. Söz konusu numara üyelik işlemlerinin ardından telefona SMS ile gönderilen numaradır. Bundan dolayı söz konusu SMS’in silinmemesi ya da numaranın başka bir yere kaydedilmesi gerekmektedir.

Otele giriş yapılırken birden fazla kişi olması durumunda ise sadece Pegasus Plus üyesi olan kişiler kampanyadan yararlanabilmekte ve onlara ek 50 puan verilmektedir. Diğer kişilerin üyelikleri bulunmadığı için söz konusu fırsattan yararlanamamaktadır. Bundan dolayı isteyen kişiler internet üzerinden çok kısa bir süre içerisinde üyeliklerini tamamlayıp bu ve benzer fırsatlardan yararlanabilirler. Böylece bazen ek puan kazanma fırsatı yakalanırken bazen ise ekstra indirimler kazanılmaktadır. Yapılan son kampanyada bulunan şartların tamamı Pegasus tarafından değiştirilebilmekte ve firma böyle bir hakkı kendisinde saklı tutmaktadır. İnternet sitesinde söz konusu kampanyadan yararlanan ya da yararlanmak isteyenlerin bilgi alabileceği telefon numaraları ve iletişim kanallarına da yine buradan ulaşabilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir