Promosyonlu Benelüks Paris Turu

Tatil yapmak isteyen kişiler genellikle promosyonlu olan seçeneklere daha fazla yönelim göstermekte ve bu kapsamda Benelüks ülkeleri ile Paris kentinin bir arada olduğu turu sıklıkla tercih etmektedirler. İnsanlar için promosyonlu Benelük Paris Turu çok önemli bir fırsattır ve bu kapsamda kişiler hem Avrupa’nın en güzel yerlerini yakından görmekte hem de bunu çok daha uygun fiyatlara yapmaktadır. İnsanların böyle bir seçeneği tercih etmesi üzerine tur firmalarının önemli bir kısmı kontenjan artırımına gitmekte ve kişilerin yer bulamama sorununu çözmektedir. Kişiler tur paketi için bir ücret ödedikten sonra diğer masraflara karışmamakta ve tatil boyunca sadece kişisel olarak yaptığı harcamaları karşılamaktadır. Bu da organizasyon derdiyle uğraşılmadığı anlamına geldiği için önemli bir kolaylık sağlar.

İstanbul’dan başlayan tatilin ilk durağı dünyanın en güzel kentlerinden birisi olan Paris’tir. Paris içerisinde yer alan tarihi güzellikler insanların çok büyük ilgisini çekmekte ve bundan dolayı buraya her yıl milyonlarca turist gelmektedir. Kent içerisinde çok sayıda turistik nokta olmasına karşın Eiffel Kulesi bunlar arasında özel bir yere sahiptir. Bunun dışında ChampElysees, Napolyon’un Mezarı ve Parlamento Binası diğer önemli noktalardır. İlk iki gün burada geçmekte ve daha sonra Lüksemburg’a geçiş yapılmaktadır. Avrupa’nın en küçük ülkelerinden birisi olan Lüksemburg, kısa sürede gezilmektedir. Alan olarak küçük olması buna imkan verir. Bu küçük ülkenin içerisinde de çok önemli yerler vardır ve insanlar buralarda da keyifli zamanlar geçirir.

Tur kapsamındaki bir diğer kent ise Belçika’nın dünyaca ünlü şehir Brüksel’dir. Brüksel Avrupa’nın kalbi olarak nitelendirilen kentlerden bir tanesidir ve içerisinde çok sayıda gezilecek nokta vardır. Burası da gezildikten sonra Hollanda başkenti olan Amsterdam’a geçiş yapılmaktadır. Farklı yapısı ve sular altındaki bölümleri ile adeta insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Amstel Nehri ve yüzen kanal evleri kentin en özel noktalarından bazılarıdır. Buradan sonra ise Duesseldorf’a geçilmekte ve buradan hareket eden uçak ile tekrar İstanbul’a dönülmektedir. İnsanlar, çok farklı bir tatili böylece bitirmekte ve önemli bir deneyim yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir