Roma Uçak bileti gidiş dönüş 159 USD

THY tarafından düzenlenen kampanya sayesinde insanlar sadece 159 USD ödeyerek Roma’ya gidiş dönüş bileti alabilmektedir. Avrupanın önemli merkezlerinden bir tanesi olan Roma’ya tatil amacıyla gidilebileceği gibi iş ya da farklı bir amaç için de gidilebilmektedir. 17 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında bilet alan yolcular söz konusu fiyattan yararlanmakta ve yolculuk için belirtilen ücreti ödemektedir. Alınan biletlerin tarihleri ise 12 Şubat 2018 ile 7 Haziran 2018 tarihleri arasında olmak zorundadır. Böylece oldukça uzun bir zaman dilimi içerisinde uygun olan zamanda Roma yolculuğu çok uygun bir fiyata yapılabilmektedir.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan kampanya sadece ekonomi sınıfı için geçerli olup diğer sınıflardaki fiyatlar daha farklıdır. Biletler alınırken gidiş dönüş şeklinde alınması gerekmekte ve aradaki süre en fazla 15 gün olmalıdır. Yani Roma’da daha uzun süre kalacak kişilerin söz konusu fırsattan yararlanabilme imkanları bulunmamaktadır. Haftanın her günü Roma’ya uçan THY tarafından sunulan fırsat sadece sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olup onların tükenmesi halinde kampanya sonlandırılacaktır. Ayrıca günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak fiyatların değişmesi söz konusudur. Kura bağlı olarak fiyatlar artış gösterebileceği gibi düşüş de gösterebilmektedir. Bundan dolayı yolcuların söz konusu durumu dikkate almaları ve ona göre de karar vermeleri gerekmektedir.

Uzun yıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan kent tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Farklı mimarisinden dolayı insanlar kendilerini farklı bir zaman dilimde hissetmekte ve bu durum birçok kişiye keyif vermektedir. Burayı tatil amacıyla ziyaret edecek kişilerin fiyatlar hakkında bilmesi gereken birkaç basit husus bulunmaktadır. Roma’ya tatile giden kişiler bir kahve için ortalama 1 ile 2 Euro öderken yemek için ödenecek miktar 50 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Oldukça keyifli zamanların geçirilmesinin mümkün olduğu bu antik kentte çok farklı tarihi eserler bulunmakta ve ziyaretçilerini beklemektedir. Vergiler dahil 159 dolar olan gidiş dönüş biletleri insanları Roma’ya gitme konusunda ciddi şekilde teşvik etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir