Samsun – İstanbul Uçak bileti

İstanbul şehrimizden Samsun Çarşamba havalimanına toplamda 3 direkt uçuş varken iki il arası uçak bileti fiyatları ise olduka uygun durumdadır, aktarmalı uçuş ise 1 tane vardır oda İstanbul üzerinden Ankara, Tekrar Ankara üzerinden Samsun havalimanına derken direk uçuşlar tavsiye edilir. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından saat 08:30’da kalkan uçak 1 saat 30 dakikalık bir uçuşun ardından Samsun Çarşamba havalimanına inmektedir. Burada görüldüğü gibi tahmin edilen uçuş süresi 1 buçuk saat olarak nitelendirilmiştir. Hava koşullarının elverişsizliği ya da hava trafiği gibi beklenmedik durumlarda ise bu saat üzerinden bazı oynamalar meydana gelebilir.

Samsun iline zahmetsiz bir ulaşım sağlamak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan hemen biletinizi ayırtın, böylelikle daha rahat ve daha uygun bir ulaşım sağlamış olacaksınız. Anadolu Jet, müşterilerine bilet alırken iki seçenek sunar. Bunlardan birincisi ekonomi promosyon olurken, ikincisi de ekonomi esnek biletleridir. Ekonomi esnek biletine sahip olan yolcular diğer yolculara göre biletlerini iade ve değişiklik haklarını ellerinde bulundururlar. Bazı durumlara göre de şartlı iade hakları bulunmaktadır. Ekonomi promosyon biletine sahip olan yolcular ise herhangi bir değişiklik bilet iptal gibi hakları bulunmamaktadır. Bu yüzden ekonomi promosyon biletleri daha da uygun olarak nitelendirilmektedir.

İkinci uçuş 19:05 de İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden direkt uçuştur. Bu uçuşta yine tahmin edilen 1 saat 25 dakikalık bir uçuşun ardından Samsun Çarşamba havalimanına iniş gerçekleştirecektir. Samsun’a yapılan üçüncü uçuş ise Ankara aktarmalı bir uçuştur ve saat 22:40’da Ankara’ya uçuş gerçekleştirilir. Ardından da 08:20’de olan uçuşa yolcular aktarılır. Bu uçuş için bekleme süresi ve artı olarak uçuş süresini de kattığımız zaman 10 saat 40 dakikalık bir zaman biçilmektedir.

Bir sonraki uçuş ise gece uçuşudur. Saat 23:05’de kalkan uçak toplamda 1 saat 30 dakikalık bir uçuşun ardından Samsun’a iniş yapılmaktadır. İstanbul üzerinden Samsun’a yapılan uçuşlarda genel olarak 86 TL’den başlayan fiyatlarla bilet bulmanız mümkündür. Erken rezervasyonlarda daha da uygun bilet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir