Şanlıurfa GAP Havalimanı Yol tarifi

Anadolu Jet günlük olarak Şanlıurfa GAP havalimanına uçuşlar yapmaktadır, güzel ilimizin şahane tatlarından ve güzel kültüründen faydalanmak isteyen bir çok yolcumuzla her yıl yüzlerce uçuşumuzu gerçekleştirmekteyiz. Şanlıurfa ilimiz hem kültürü hem de tarihi güzellikleriyle oldukça ünlü bir il olmaktadır. Turizm açısından ve güzelliklerinin yanı sıra bir çok iş imkanını da sunmaktadır. Bütün bunlardan yararlanmak isteyen yolcularımızda gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirler.

Şanlıurfa havalimanına ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Sağladığı imkanlar açısından da Şanlıurfa ilimiz oldukça göz önünde olmaktadır.

Eğer yükünüz fazla ise ve uğraşmadan direkt olarak şehir merkezine gelmek istiyorsanız, taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Hemen havalimanı çıkışında sizleri bekliyor olacak bir çok taksiyi kullanarak sizler de kolaylıkla zaman harcamadan ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra araç kiralama seçeneği de sizleri beklemektedir. Araç kiralayarak Şanlıurfa ilimizde oldukça rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde yer alan araç kiralama şirketlerinden birini seçerek anlaşabilirsiniz. Genel olarak araçların içerisinde navigasyon bulunmaktadır. Bu sayede de kolaylıkla istediğiniz her yere ulaşımda bulunabileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra isterseniz Havaş servislerini de şehir merkezine ulaşım için kullanabilirsiniz. Şanlıurfa şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için Nevali Otel Yanında yer alan belediye otobüs durağında bekleyebilirsiniz. Servisler genel olarak uçak kalkış saatine göre düzenlenmektedir. Yurtiçi uçuşlarda 2 saat önce, yurtdışı uçuşlarda ise 2,5 saat önce otelin orada olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Şanlıurfa şehir merkezinden havalimanına ulaşım güzergâhı olarak: Nevali Otel Yanı Belediye Otobüs Durağı, Harran Üniversitesi Önü, Sabancı Kız Yurdu Durağı, Carrefour SA Market ve ardından da Havalimanı’na ulaşım sağlanmaktadır. Yolculuk süresi toplamda 45 dakika olmaktadır ve yolculuk ücreti olarak 10 TL belirlenmiştir.

Şanlıurfa havalimanından Siverek bölgesine de ulaşımda bulunabilirsiniz. Servis hareket yeri olarak Üçgen Park’ta beklemenizi öneririz. Şanlıurfa havalimanından Siverek ilçesine ulaşım toplamda 60 dakika olmaktadır. Ücretlendirme ise Siverek için 17.00 TL olurken, Hilvan’da inmek isteyen yolcuların ödeyeceği miktar 5 TL olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir