Survivor Finali Kıbrıs Canlı İzleme Fırsatı

Survivor Türkiye yarışmasının yarı finali ve finalinin gerçekleştiği Kıbrıs organizasyonunda programı canlı olarak izleme fırsatı yakalayabilmek için bilinmesi gereken hususlar vardır. Kıbrıs’ta 2 gece sürecek etkinlik için Acun Medya programına kişi başına 350 lira katılım bedeli ödemek gerekmektedir. Survivor Finali için bölgede yer alan Kaya Artemis veya Nuh’un Gemisi Otelde tüm odalar rezerve edilmekte ve konuklar tarafından yoğun bir şekilde rağbet gördüğü için otellerde hiç boş yer kalmamaktadır. 2 kişilik bir aileninSurvivor Finali organizasyonunu canlı olarak izlemek istediği takdirde programa katılım bedeli ve 2 gece otel konaklaması ile birlikte yaklaşık olarak 4 bin lira seviyesinde harcama yapması gerekmektedir.

Survivor Final gününde programın final aşamasından önce yarışmanın gerçekleştiği adada yaşanan ilginç olaylara, eski yarışmalardan enstantanelere, yarışmacılar arasındaki komik diyaloglara ve daha önceki senelerde yapılan programlar ile ilgili olarak komik ve akılda kalan görüntülere yer verilmektedir. Son ana kadar büyük bir heyecan içinde geçen etkinlikte daha önce elenen yarışmacılar da hazır bulunmakta olup geçmişle ilgili hoş sohbetlerin yanında zaman zaman tartışmalar da meydana gelebilmektedir. Özellikle komik olaylar ile ilgili yapılan sohbetler ve oluşan neşeli ortam final heyecanının bir nebze olsun bastırılmasını sağlamaktadır. Etkinlik sonunda halkın oylarıyla belirlenen yarışma birincisi Acun Bey tarafından canlı yayında açıklanmakta ve kazanan yarışmacı büyük ödüle sahip olmaktadır.

Survivor Kıbrıs serüvenine katılarak gündüz zamanı kum, deniz ve güneş üçlüsü eşliğinde oldukça keyifli vakit geçirebilmek mümkün iken akşamları program heyecanı ile eşsiz bir tatil yaşayabilmek ve unutulmaz anılar biriktirebilmek mümkün olmaktadır. Ancak katılım gösterecek kişi başına artan maliyetler göz önüne alındığında etkinlik için önemli bir bütçe ayırmak gerekmektedir. Kıbrıs bölgesinde son derece lüks ve kaliteli bir şekilde hizmet veren otellerde oldukça konforlu ve sunulan aktiviteler sayesinde keyifli bir tatil yapabilmek mümkün olmaktadır.Konaklama haricinde uçak bileti ve havalimanı transferi için de ekstra bütçe ayırmak gerektiği unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir