THY Avrupa Uçak Biletlerinde Büyük Kampanya

Avrupa ülkeleri birçok kişi tarafından keşfedilmek istenen özel yerler olarak ifade edilmektedir ve bunu sağlamak isteyen havayolu firmaları çeşitli kampanyalar düzenleyerek kişilerin kolaylıkla seyahat etmesini amaçlamaktadır. THY belirli tarihler için gerçekleştirdiği büyük kampanyalar doğrultusunda uçak biletlerinde ciddi indirimler uygulamaktadır. Avrupa’yı gezmek, keşfetmek insanlar için gerçekleştirilmesi gereken hedefler arasında yer almaktadır. Bu amaca insanları yaklaştırmak için uygun fiyatlarla uçuş imkanı sağlayabilmek son derece önemli olmaktadır. Türk Hava Yolları Avrupa’nın birçok ülkesine düzenlediği avantajlı uçuş fırsatlarını değerlendirmek isteyen kişilerin 22 Mart 2018 tarihine kadar biletlerini temin etmeleri gerekmektedir.

THY ile birçok Avrupa ülkesini görme şansı söz konusu olmaktadır. Bunun için 22 Mart 2018 tarihine kadar bilet alınması gerekmektedir. Bu kişiler de 1 Kasım 2018 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında seyahat edebileceklerdir. Kampanyalı fiyatlardan yararlanarak uçmak isteyen kişiler Amsterdam, Viyana, Frag ve Bremen gibi birbirinden güzel şehirlere uygun fiyatlarla uçma imkanı yakalayarak harika bir tatil fırsatı ile karşı karşıya bulunmaktadır. Türkiye’den hareketli ülkelere 6 ay süresince istenilen tarihlerde 109 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığını yakalayabilmek için erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak gerekmektedir. 22 Mart tarihine kadar alınacak olan biletler için geçerli olan fiyatlar sonraki tarihlerde bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Biletleme döneminin 1 Mart ile 22 Mart tarihleri arasında belirlendiği, seyahat döneminin ise 1 Kasım 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşebileceği THY kampanyalı Avrupa biletlerinde Türkiye kalkışlı uçaklar için ortalama 109 dolardan 149 dolara varan fiyatlar talep edilmektedir. Gidilecek olan ülkeye göre değişen uçuş ücretleri olabildiğince uygun biçimde satılmaktadır. Kosice, Lüksemburg, Stuttgart, Nürnberg, Budapeşte, Berlin, Brüksel, Cenevre, Zürih ve Amsterdam gibi Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı uçuş imkanı sunan Türk Hava Yolları ile uçma ayrıcalığını yaşamak isteyen yolcular biletlerini en kısa süre içerisinde temin etmelidirler. Kültür, sanat ve doğası ile göz kamaştırıcı gelişmiş Avrupa ülkelerini uygun fiyatlarla gezmenin benzersizliğini deneyimlemek isteyen kişiler için hazırlanan kampanya fırsatlarını kaçırmamak için acele etmekte fayda bulunmakta1 Mart’tır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir