THY Bakü gidiş dönüş uçak bileti

Türk Hava Yolları düzenlemiş olduğu kampanya ile insanları Bakü’ye sadece 179 dolara götürüp getirmekte ve güzel bir tatil yapmalarını sağlamaktadır. THY tarafından düzenlenen kampanya sayesinde insanlar 179 dolara gidiş dönüş bileti alabilmektedir. Söz konusu fırsattan yararlanabilmek için biletlerin 8 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında alınmış olması gerekmektedir. Alınan biletlerin seyahat tarihlerinin ise 15 Ocak 2018 ile 10 Haziran 2018 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Fakat söz konusu tarihler arasında bazı günler için belirtilen fiyatlar geçerli değildir. Kalkış için 20-21 Nisan 2018, 27-28 Nisan 2018 varış için ise 23-24 Nisan 2018, 1-2 Mayıs 2018 tarihleri arasında fiyatlar geçerli değildir.

Belirtilen kampanyadan yararlanmak için Bakü’de belli bir süre kalınması gerekmekte olup söz konusu süre en az 2 gün en fazla ise 3 aydır. Bunların dışındaki bir süreyi Bakü’de geçirecek olan kişiler için kampanya koşulları geçerli değildir. Bundan dolayı insanların bilet alırken söz konusu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca biletin ekonomi sınıfından alınması da farklı bir husustur. Diğer bilet sınıflarında farklı fiyat uygulaması bulunmaktadır. Haftanın her günü yapılan uçuşlar sayesinde insanlar bu kampanyadan yararlanarak istedikleri gün uçuşlarını gerçekleştirebilmektedir. Bunun dışında bilinmesi gereken bir başka husus ise kampanya kapsamında bulunan biletlerin sayısının sınırlı olması ve bunların tükenmesi halinde kampanyanın sonlanmasıdır.

Promosyonlu biletlere vergi diğer harçlar da dahil olduğu için insanlar ekstra ücret ödemek zorunda kalmamakta ve toplamda sadece 179 dolar ücret ödemektedir. Fakat tarih ve güzergaha bağlı olarak farklı kısıtlamaların yapılması söz konusu olabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise kurda olan dalgalanmalar kampanya kapsamında sunulan fiyatları etkilemekte ve insanların alacakları biletlerin fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca biletlerin sınıflarına bağlı olarak değişiklik, iptal ve iade koşulları farklılık gösterebilmektedir. Ülkemiz tarafından kardeş kabul edilen Azerbaycan’ın başkenti her yıl çok sayıda Türk’ü misafir etmektedir. Birbirinden farklı mekanları ve güzellikleri ile dikkat çeken Bakü tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından farklı tarihi eserlere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir