THY Miles Smiles Kampanyaları

Ülkemizin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden olan THY tarafından düzenlenen kampanyalar yolculara bir takım avantajlar sağlarken Miles Smiles uygulamaları ise kişilerin bedavaya seyahat etmesine imkan vermektedir. Bahsedilen kampanyaları yolcular çok yakından takip etmekte ve buna bağlı olarak yapmış oldukları seyahatlerden puan kazanmak suretiyle daha sonraki yolculuklarına ait biletleri daha düşük ücret ödeyerek ya da tamamen ücretsiz olarak alabilmektedirler. Bunun dışında bahsedilen program yolcularına farklı konularda da ayrıcalıklar sağlamaktadır. Ödül bilet uygulaması sayesinde tamamen ücretsiz olarak seyahat etme imkanı, ekstra bagaj hakkı, havalimanlarına yer alan özel yolcu salonlarına giriş gibi farklı ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bundan dolayı da sürekli olarak seyahat eden kişiler bu programa dahil olmakta ve sunulan avantajlardan yararlanmaktadır.

Dünyanın en büyük şirketleri arasında gösterilen Türk Hava Yolları her geçen gün biraz daha büyümekte ve buna bağlı olarak da daha fazla insana hizmet vermektedir. Ülkemizin en büyük şehir olan İstanbul merkezli olarak hizmet vermesi, buranın dünya hava yolu trafiğinin en önemli noktalarından bir tanesi haline getirmiştir. Buna bağlı olarak da yıl içinde burayı 100 milyondan fazla insan kullanmakta ve buranın yetersiz kalmasına neden olmaktadır. Söz konusu durum nedeniyle İstanbul’a üçüncü bir havalimanı inşa edilmektedir. Böylece THY’nin biraz daha hızlı büyüyeceği tahmin edilmektedir. Hizmet kalitesi olarak insanların beklentilerini fazlası ile karşılayan şirket birçok ödülü alma başarısını da göstermiştir.

Ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi olan İstanbul’a gelen turistlerin önemli bir kısmı THY ile seyahat etmektedir. Tarih boyunca farklı devletlerin himayesinde bulunması İstanbul’un içerisinde çok sayıda tarihi yapının yer almasına neden olmuştur. Söz konusu yapıların başında Ayasofya gelmektedir. Yaklaşık 1500 yıl önce inşa edilmesine rağmen halen ayakta durmayı başaran Ayasofya uzun bir süre kilise olarak kullanılmış daha sonra ise camiye çevrilmiştir. Son olarak da müzeye çevrilen yapı dünyanın dört bir tarafından gelen turistleri misafir etmektedir. Boğaz, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii de turistleri ilgi gösterdiği diğer tarihi yapılardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir