Uludağ kayak merkezi fiyat bilgileri

Bursa’da bulunan Uludağ kış tatili için çok önemli bir nokta olup üzerinde bulunan kayak merkezleri sundukları imkanlara bağlı olarak farklı fiyatlardadır. Ülkemizin en önemli kayak merkezlerinde birisi olan ve kayak denilince ilk akla gelen Uludağ’da çok sayıda otel bulunmakta ve bunlar müşterilerine farklı imkanlar sağladığından fiyatları da farklılık göstermektedir. Söz konusu otellerin bazısı üç yıldızlı bazısı ise beş yıldızlı olup fiyatlar buna göre değişken olmaktadır. Ayrıca en önemli hususlardan bir tanesi de otellerin konumu olup kayak noktalarına uzaklığı ve sahip olduğu manzaraya göre de insanların tercihleri değişmektedir. Bundan dolayı da konum olarak avantajlı noktalarda olan otellerin fiyatları çok daha yüksektir.

Grand Yazıcı Uludağ bölgenin en önemli otelleri arasında yer alıp insanların yoğun ilgi gösterdiği yerlerden birisi olarak dikkat çekmektedir. Birinci oteller bölgesinde yer almakta ve 235 odasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle tatil dönemlerinde burada yer bulmak çok zor olup bunun en önemli nedeni ise otelin konumudur. Bursa şehir merkezine 35 km uzaklıkta olan otel kayak noktalarına oldukça yakın olup buraya gelen insanlar burada kayak ya da bazı kış sporlarını yapabilmektedir. Tam pansiyon olarak hizmet veren otelde insanlar aradıkları birçok hizmeti rahatlıkla bulabilmekte ve bunların büyük bölümünü ücretsiz olarak alabilmektedir. Sezona göre odaların fiyatları değişmekte olup özellikle kışları ortalama 500 liradan başladığı söylenebilmektedir.

1971 yılından beri hizmet veren otellerden bir tanesi olan Beceren Hotel, tam pansiyon olarak hizmet vermekte ayrıca çocuklar için de çocuk kulübü ve oyun salonu bulunmaktadır. Otel içerisinde kafe ve restoran bulunmakta, burada keyifli zaman geçirdikten sonrada dışarıya çıkarak doğanın tadı çıkarılabilmektedir. Tek kişilik odaların fiyatı ise ortalama 540 TL olup odaların çeşidine bağlı olarak fiyatlar artabilmektedir. Otellerin özellikleri genel olarak birbirine yakın olsa da konumları aralarındaki en büyük fark olarak dikkat çekmektedir. Fiyatların bu seviyelerde olmasına rağmen yapılan indirimlerle bazen yarıya kadar düşmekte ve insanlar böylece çok daha uygun fiyatlara tatil ve kayak yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir