Yunanistan Halkidiki turu

Vatandaşlarımız çok fazla uzaklaşmak istemeyip güzel vakit geçirmek isteyen kişilerin tercihleri genellikle Yunanistan Halkidiki turlarından yana önerileri olur. Güzelliği ve tarihi yapısıyla dikkat çeken komşu ülkemiz Yunanistan’ın Halkidiki bölgesi tatilciler tarafından çok sık tercih edilen yerler arasında bulunur. Bütün senenin yorgunluğunu dikkat çeken salaş balıkçı kasabasında atmak isteyen tatilciler hakiki şehrini tercih edebilirler Yunanistan’ın bozulmamış ve gizli kalmış koyları arasında bulunan Halkidiki kalabalık yapısından uzak olması ve doğa ile iç içe bulunması sebebiyle tercih edilmektedir. Bu bölge ortalama 20 adet antik kent bulundurur. Özel eğlence anlayışları ve taverna geceleri ile tatilcilerin dikkatini çeker. Böyle bir ortamda bulunmak isteyen tatilciler 3 gece 4 gün turu yaklaşık olarak 350 Euro’ya satın alabilirler.

3 gece 4 günden oluşan Halkidiki turunun detaylarını ve tahmini tur programını vereceğiz. Tur programının 1. gününde İstanbul’dan yaklaşık 2 saat süreli bir uçuşla Halkidiki’ye varış yapıyoruz. Havalimanına inen yolcular tur şirketi otobüsleri tarafından karşılanarak otellerine transfer edilir. Tur programının 2. gününde sabah kahvaltısına sonrasında çevre gezileri yapılmak üzere otellerden çıkılır. Turun 2. günü misafirlere serbest zaman olarak tanınacaktır. Serbest zaman içerisinde misafirler alışveriş için zaman bulacaklardır. İsteyenler ekstra gezilere katılım yapabilirler. Tur programının 3. gününde bulunan koy güzellikleri gezilecektir. İsteyen tatilciler denize girip güneşlenebilirler. Turun 4. Ve son gününde otellerde yapılacak olan sabah kahvaltılarının sonrasında misafirlere serbest zaman tanınacaktır çevre gezilerine devam eden misafirler otellerine geldikten sonra havalimanlarına transfer edilerek İstanbul için uçaklarına bildirileceklerdir.

Yunanistan Halkidiki turu esnasında otellerde yapacağınız sabah kahvaltılarınızın ücreti tur şirketleri tarafından karşılanacaktır. Akşam yemekleri ücretleri ise tamamen size aittir. Otel konaklama ücretleri şirketine ait olup havalimanlarından otellere, otellerden havalimanlarına yapılacak olan otobüslerle transfer ücretleri de tur şirketine aittir. Turunuz boyunca yapacağınız kişisel harcamalarınız katılacağınız ekstra turların ücretleri ve sorumlulukları size aittir. Tur şirketi uçuşlarınız için ekonomi sınıfı biletlerinizi temin edecektir. Yurtdışı çıkış aşklarınız olan 15 lira size ait ücrettir. Tur şirketi rahat bir seyahat geçirebilmeniz için Türkçe rehberlik hizmetinin sağlayacaklardır. Havalimanı vergileri, mesleki sorumluluk sigortaları ücretleri tamamen firmaya aittir. Halkidiki turu boyunca oteller günlük şehir vergisi uygulaması yaparlar. Bu vergilerin ücretleri size aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir